نقد و بررسی بالاشهری
دروغ چخان لاف شایعه تهدید انتقاد از بالاشهری
شنبه 14 خرداد‌ماه سال 1390 :: 02:03 ق.ظ ::  نویسنده : بالاشهری ۹۰

 

                                     

  

                     ای رسول الله سر و جانم به قربان شما 

              جان ما بادا فدای دین و ایمان شما   

   

بنام خدا   

السلام علیکم  

از حبیبم گفتی زبانت شیرین و دلت شاد باد از محمدامین گفتی ؛ از خاتم المرسلین گفتی ؛ از رحمه العالمین گفتی ؛ محمد(ص) ٬ نامت چه زیباست ...

هر انسان برای انتخاب الگو برای خودش زیبایی رو می نگرد و از زیبایی کسی متاثر شده و برای خودش الگو انتخاب می کند ای محمد(ص) قرآن تو را معرفی می کند که زیباترین زیباها و قشنگترین قشنگها هستی ... 

زمانی که شعرا ٬ فصحا ٬ بلغا می خواهند بیایند فصاحت و بلاغت خود را به کار بیندازند و از زیبایی تو تعریف کنند قلم هایشان می شکند عجز و ناتوانی خودشان را اظهار می کنند که ای محمد(ص) هرگز از تو زیباتر چشمی ندیده و نخواهد دید و از تو زیباتر و قشنگتر از هیچ مادری فرزندی متولد نشده و نخواهد شد از تمام عیب ها پاک خلق شده ای .   

                                  

زمانی که طفل های مدینه چهره زیبای تو را دیدند طلع البدرعلینا بر زبان هایشان آمد اما آنها از نظر علم به کمال نرسیده بودند امروز با تعبیر قرآن می توانیم بگوییم که (بدر) ماه شب چهارده که آن کودکان و دختران مدینه تعبیر حُسن زیبایی تو را کردند در مقابل زیبایی تو خجالت می کشد بلکه اگر ماه و خورشید نور دارند این یک ذره از نور محمد(ص) است اگر کهکشان ها می درخشند اگر ستارگان می درخشند یک ذره از نور محمد(ص) به اینها رسیده و نور اینها مدیون نورمحمد(ص)است تا زمانی که نور لا اله الا الله محمد رسول الله در قلب یک بشر هم در جهان باشد ماه می درخشد خورشید نور می دهد ستارگان می درخشند اما زمانی که این نور از قلب ها بیرون برود و در قلب هیچ فردی از افراد جامعه بشر نور لا اله الا الله محمد رسول الله باقی نماند آن روز این نظام بهم می خورد اذا الشمس کورت خورشید بی نور می شود و اذا النجوم کدرت ستارگان می اُفتن تمام نورها و تمام زیبایی ها از بین می روند . اگر گل می نازد به نازک بودن خودش به قشنگی و زیبایی به عطر خودش ٬ این یک ذره از عطر محمد(ص) است که به گل های جهان رسیده . 

مادرمان ام المومنین عایشه صدیقه می فرمایید: کسانی که حُسن یوسف را دیدند انگشت بریدند و قلن حاش لله ما هذا بشرا   

اما کسانی که حُسن و زیبایی محمد(ص) رو دیدند به جای بریدن انگشتانشان گردن بریدند و بعد از جان دادن فرمودند فزت برب الکعبه سوگند به پروردگار کعبه که رستگار شدم که در عشق محمد(ص) جان دادم .  

محققین نوشتن که در مغز انسان جایی هست تشنه ؛ تشنه زیبایی و این تشنگی را فقط زیبایی محمد(ص) تسکین می دهد و این تشنگی را برطرف می کند امروز متاسفانه من مسلمان که باید زیبایی و حُسنش را برای جهانیان معرفی می کردم تا تشنگی مغزشان برطرف می شد امروز جوان مسلمان خودش سرگردان هست برای رفع تشنگی مغز خودش بر می دارد عکس یک کثیف را ؛ عکس یک یهودی را که قرآن می گویید نجس هست عکس یک هندو را ؛ هندویی که مذهبش این است که دُم گاو را بر می دارد و می بوسد که خدای من است ادرار گاو را می نوشد ؛ اما عکس یک انسان چنین پستی را جوان مسلمان بر می دارد در جیبش می گذارد یا در اتاقش آویزان می کند تا تسکین تشنگی مغز خودش باشد اینها هرگز تسکین نمی دهند اینها مغزمان را پریشان حالتر می کنند به فساد و فحشا می کشند ما بودیم که جهانیان را با زیبایی محمد(ص) مغزهایشان را تسکین می دادیم  فراموش کرده ایم هدف زندگی خودمان را .  

                                  

ثناالله یک دانشجو بود که وارد فرانسه می شود زمانی که در فرانسه یک مسجد بود آنچنان نور ایمان ثناالله در آنجا نور می دهد و فضا را معطر می کند که امروز ما در فرانسه بیش از ۳۰۰۰ مسجد و نمازخانه داریم و دکترثناالله هنگامی که در فرودگاه فرانسه پایین می شود و با دیدن چهره اش ؛ دانشجو است ٬ شش نفر مسلمان می شوند .  

دختری که در اروپا اسلام آورده بود و یکی از دانشجوییان اروپا ؛ زمانی که با دانشجوییان دانشگاه علیگرد هند ملاقات می کند هر یک با یک تیپ اروپایی می آیند این دختر وقتی که وارد می شود با حجاب کامل اسلامی به آن جوان ها و دختران دانشجو با یک لحن بسیار زیبا و نرم صحبت می کند اما در انتهای کلامش با شدت به آنها می گویید به شما می گویند محمدی !!!  

حیف است ؛ این زندگی تلخی را که شما دارید دنبال آن می روید ما اروپایی ها این زندگی را چشیدیم زندگی که دور از الگوی زیبا محمد(ص) است این زندگی تلخ بود ما این زندگی را دور انداختیم تف کردیم و شما فریب خوردگان دارید می روید که آن آب دهان ما را بردارید و بخورید نروید جلوتر من به شما خبر می دهم که این زندگی تلخه تلخه تلخه .  

باید جوان مسلمان به اروپا و آمریکا ؛ آفریقا و استرالیا و تمام جهانیان شخصیت حضرت محمد(ص) را معرفی کند تا بزرگترین نیاز بشر را برآورده کند بخاطر همین من اراده می کنم که برای خودم زیباترین الگو حضرت محمد(ص) را الگو قرار بدم و برای جهانیان این الگو را معرفی کنم شما هم نیت بکنید انشاالله .  

 

           بهر امت گریه ها کردی تو در پیش خدا  

         شرمساریم یا رسول از چشم گریان شما

 
   

تصویر ثابت